Потребно време за читање: < 1 минута

-Тато, сега кога ги поскапеа цигарите, сигурно помалку ќе пушиш?

-Не, синко мајчин, ти помалку ќе јадеш!

Претходен написВладетелскиот макијавелизам
Следен напис„Откачени“ во пустина

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here