Потребно време за читање: < 1 минута

Игра Трпе покер со другарите, па во еден миг вели:

-Жено, вари кафе. Те добив назад!

Претходен написХидротерапија-лечење со вода
Следен написТато на Буле му прави братче

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here