Татко, син и порно филмови

Разговараат татко и син:

-Синко, што сакаш да бидеш кога ќе пораснеш?

-Чистач на базени.

-А зошто баш чистач на базени?

-Па, може и градинар, водоинсталатер, Дедо Мраз, разнесувач на пици...

-Женооо, малиот ги нашол порно филмчињата!!!!

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

врати се горе

Twitter Дисплеј

Умност

Јохан Волфганг Гете

Која влада е најдобра? Онаа што не учи да владееме сами со себе.

Виц блиц

Вилици

- Што е тоа што лае дење, а ноќе плива? - Вилиците на тештата.

Кутија за пребарување

Енциклопедија

Живот

Спортсмен

Најава или Регистрирај се