Старост и вијагра

Разговараат двајца старци, длабоко влезени во осмата деценија:

-Слушна за вијагра? Можеме онаа работа да ја правиме и во нашиве години!

Другиот:

-Мене за љубовницата не ми треба вијагра, а за жената ми е прескапа.

Повеќе во оваа категорија: « Заедничко Рибарски »

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

врати се горе

Twitter Дисплеј

Умност

Џорџ Бернард Шо

Разумните луѓе себе си му се прилагодуваат на светот; неразумните се упорни во обидот светот да го прилагодат на себе си. Оттука сиот напредок зависи од неразумни луѓе.

Виц блиц

Проблем на убава жена

Убава жена му се жали на доктор: -Докторе, штом ќе легнам веднаш заспивам. Дали е тоа нешто сериозно? Докторот: -Не, само треба да го промените мажот!

Кутија за пребарување

Енциклопедија

Живот

Спортсмен

Најава или Регистрирај се