Вилици

- Што е тоа што лае дење, а ноќе плива?

- Вилиците на тештата.

Повеќе во оваа категорија: « ТБЦ - БМВ Исчезната сопруга »

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

врати се горе

Twitter Дисплеј

Умност

Франсоа Моријак

Никој не е толку паметен како глупакот кога не отвора уста.

Виц блиц

Старост и вијагра

Разговараат двајца старци, длабоко влезени во осмата деценија: -Слушна за вијагра? Можеме онаа работа да ја правиме и во нашиве години! Другиот: -Мене за љубовницата не ми треба вијагра, а за жената ми...

Кутија за пребарување

Енциклопедија

Живот

Спортсмен

Најава или Регистрирај се