A+ A A-

Наша адреса

Контакт

Адреса:
Скопје 1000 Македонија

Мобилен: 071306566

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.

Twitter Дисплеј

Умност

Овидиј

Коњ кој долго време стоел, нема добро да трча.

Виц блиц

Тато на Буле му прави братче

Дошол малиот Буле во собата кај родителите и прашува: - Тато, тато, што правиш? - Излези, синко, ти правам батче! Буле излегол. По некое време еве го пак: - Тато, тато, што правиш? - Се...

Кутија за пребарување

Енциклопедија

Живот

« January 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Спортсмен

Најава или Регистрирај се